Miasto Lubin

Miasto LubinreklamaLubin jest ściśle związany z przemysłem wydobywczym i przetwórczym gmina lubin rudy miedzi, której najbogatsze złoża w Europie znajdują się właśnie pod tym miastem. W związku z tym Lubin jest znany jako prężnie rozwijająca się miejscowość. Również w lubińskich kopalniach wydobywa się również srebro i inne metale szlachetne.
Sektor wydobywczy, choć rozbudowany tutaj do ogromnych rozmiarów, nie jest jedyną powiat lubin działalnością gospodarczą w tym rejonie. W mieście jest również lotnisko międzynarodowe dla średnich samolotów.Przestrzennie miasto rozwijało się powoli, bez przebudowy ulic i wytyczania centralnych arterii. Około 1860 r. zaprojektowano ul. Odrodzenia (dawniej Dworcowa) i nieznacznie wyprostowano oś ulicy l Maja (dawniej Chojnowska). Te dwie ulice były zabudowane kamieniczkami i czynszowymi.Lubin to także ważne miasto w Polskim sporcie. Ma drużyny piłkarskie (piłka nożna,ręczna,siatkówka) grające w pierwszej klasie rozgrywkowej w Polsce.

Address

Address:
Sefkat Business Center NO:3 Floor-4,Karakoy /ISTANBUL-TURKEY
Sisli /, Istanbul, Turkey
Tel:
Fax: + 90 212 293 63 18
Fax:
Tel: + 90 212 293 63 12 - 13
Website:
www.inpaxco.com
Email:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

About Us

is a professional manufacturer in the security and surveillance field. Over the past 15 years’ development, INPAX Technology has been fully experienced in research and design of cutting-edge technology surveillance equipments.

Connet With Us